Dobrze, gdy łodzie już od początku wyposażone są w odpowiednio dobrany napęd.

Jako stocznia oferujemy silniki zaburtowe znanych i sprawdzonych marek w atrakcyjnych cenach. Za usługę montażu nie zapłacisz nic!*

Silniki takich marek jak: MERCURY, YAMAHA, HONDA, EVINRUDE i SUZUKI, montujemy na naszych nowych łodziach bez dodatkowych opłat - niezależnie od jego wielkości i marki.

Kupując Vikinga wraz z silnikiem, możecie być Państwo pewni swojej łodzi i od pierwszych chwil cieszyć się ze sprawnie działającego, pod każdym względem dopasowanego, nowego sprzętu.

Tak jak każdy klient ma swoje indywidualne potrzeby, tak każda łódź ma swoje określone parametry. Silniki również różnią się między sobą - jedne pracują cicho, inne zyskują przewagę dzięki niskiej wadze, a jeszcze inne cieszą klienta niskim zużyciem paliwa. Są też takie, które klient wybierze z racji designu i takie, które dadzą największy moment obrotowy. Wszyscy wiemy, że są też takie, o których mówi się: nie do zdarcia.

W związku z tym, że mamy je wszystkie - przygotowaliśmy dla Państwa propozycje, by uprościć kwestię doboru silnika do danego typu łodzi.

W zależności od rodzaju łodzi i silnika, przy zakupie należy pamiętać o tym, że firmy produkujące silniki oferują różny standard wyposażenia dodatkowego do silnika. Należy dobrać do niego zestaw montażowy. Są to takie elementy jak: cięgna, akumulator, skrzynka na akumulator, olej silnikowy, główny wyłącznik prądu, zbiornik paliwa, linia paliwowa, ewentualne czujniki, zegary i manetka. Bardzo często osprzęt jakim jest zbiornik paliwa i linia paliwowa, znajdują się w standardzie razem ze śrubą, manetką i zegarami. W innych przypadkach (często w przypadku jednego, konkretnego modelu danej marki) może zaistnieć konieczność zakupu zbiornika paliwa i linii paliwowej lub dodatkowych zegarów.

Nasi pracownicy na bieżąco monitorują rynek, co oznacza, że doradzą Państwu w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania.

Przy każdym zakupie łodzi z silnikiem cenę można zawrzeć w prostym równaniu:

cena łodzi z silnikiem = cena łodzi z wyposażeniem + cena silnika + cena zestawu montażowego

* Usługa darmowego montażu dotyczy jedynie silników spalinowych. Cena montażu silnika elektrycznego jest zależna od jego elementów składowych i dostępna jest w najbliższym punkcie sprzedaży łodzi Viking.