Dobrze, gdy łodzie już od nowości wyposażone są w odpowiednio dobrany napęd.

Jako stocznia oferujemy silniki zaburtowe znanych i sprawdzonych marek w oficjalnych cenach ich producentów, a za usługę montażu nie zapłacisz nic!* Sprawdź!

Silniki z poniższej oferty montujemy na naszych nowych łodziach bez dodatkowych opłat za usługę montażu i rozruch - niezależnie od jego wielkości i marki.
Zakupując swojego Vikinga wraz z silnikiem możecie być Państwo w 100 % pewni swojej łodzi i od pierwszych chwil cieszyć się ze sprawnie działającego, pod każdym względem dopasowanego, nowego sprzętu!

Tak jak każdy klient ma swoje indywidualne potrzeby, tak każda łódź ma swoje określone parametry. Silniki również - różnią się między sobą - jedne pracują cicho, inne zyskują przewagę dzięki niskiej wadze, jeszcze inne cieszą klienta niskim zużyciem paliwa, są też takie które klient wybierze z racji designu i takie, które dadzą największy moment obrotowy, wszyscy wiemy, że są też takie o których się mówi: nie do zdarcia.

W związku z tym, że mamy je wszystkie - przygotowaliśmy dla Państwa nasze sugestie, aby uprościć kwestię doboru silnika do danego typu łodzi.

W zależności od rodzaju łodzi i silnika przy zakupie należy pamiętać o tym, że
firmy produkujące silniki oferują różny standard wyposażenia dodatkowego do silnika i należy dobrać zestaw montażowy silnika. Są to takie elementy jak: cięgna, akumulator, skrzynka na akumulator, olej silnikowy, główny wyłącznik prądu, zbiornik paliwa, linia paliwowa, ewentualne czujniki, zegary, manetka. Często osprzęt taki jak podstawowy zbiornik paliwa i linia paliwowa znajdują się w standardzie razem ze śrubą, manetką i zegarami, w innych przypadkach (często w przypadku jednego, konkretnego modelu danej marki) może zaistnieć konieczność zakupu zbiornika paliwa i linii paliwowej lub dodatkowych zegarów.

Nasi przedstawiciele na bieżąco monitorują rynek - doradzą w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Przy każdym zakupie łodzi z silnikiem cenę całości można zawrzeć w prostym równaniu: Cena zestawu łodzi z silnikiem = Cena łodzi z wyposażeniem + Cena silnika z katalogu + Cena zestawu montażowego.

* - Die Dienstleistung eines kostenlosen Einbaus bezieht sich nur auf die Verbrennungsmotoren, der Einbaupreis von Elektromotoren ist von den Bestandteilen abhängig und bei der Vikingboote-Verkaufsstelle zugänglich.